Strona główna

3 konkurs hetmański

III Hetmańskiego Konkursu Nauk Społecznych

W dniu 10 maja br., w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu, odbył się etap finałowy i podsumowanie III Hetmańskiego Konkursu Nauk Społecznych. Tegoroczna edycja przeprowadzona była pod hasłem: Ustrój III RP oraz modele współczesnej demokracji.
Uczniowie musieli napisać test, w którym wiadomości zdecydowanie wykraczały poza program nauczania z wiedzy o społeczeństwie. Komitet Główny wyłonił zwycięzców, wręczył dyplomy i nagrody.
Miło nam poinformować, iż z naszej Szkoły tytuł finalisty otrzymali: Oliwia Walska i Piotr Kwietniewski z kl. VIII. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy świetnych wyników w konkursie! Opiekunem uczniów była nauczycielka historii
i wiedzy o społeczeństwie p. Barbara Śledź.