Dzień Dziecka

4 czerwca  obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Obchody rozpoczęliśmy biegiem przełajowym dla klas starszych, w którym zwyciężyli uczeń i uczennica klasy VII. Następnie odbył sie bieg dla klas młodszych na boisku szkolnym. Po porannych trudach na dzieci czekały przekąski z grilla i napoje.

Kolejną niespodzianką były odwiedziny pana starosty i pani vice-wójt, którzy poczęstowali dzieci słodyczami. Resztę przedpołudnia dzieci spędziły na grach i zabawach.

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

27 kwietnia odbył sie uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Klasa V i IV zaprezentowały ciekawy program artystyczny, w którym były wywiady, wiersze i pieśni patriotyczne. Cała uroczystość przypomniała nam o ważnych wydarzeniach 1791 roku i ich skutkach dla Polski, Europy i świata.